Fuar'ın Başlamasına

00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


Kaldı!

Fuar Bilgisi

Fuar Tarihi: 26-28 Nisan 2019
Fuar Alanı:Ukrainian House / Exhibitions Center
Düzenlendiği İlk Yıl: 2016
Düzenlenme Periyodu: Her yıl
Dönem: Nisan
Sektör: Yatırım,Gayrimenkul,Emlak,Teknoloji,Tarım,Kimya,Gıda,Sağlık,Tekstil,Otomotiv
Ürün Grupları: Yatırım,Gayrimenkul,Emlak,Teknoloji,Tarım,Kimya,Gıda,Sağlık,Tekstil,Otomotiv
Açılış-Kapanış Saatleri: 10:00 – 18:00


Türkiye Ukrayna ile özellikle Ticari Araçlar, Makine, Tarım Ürünleri, Plastik ve Elektronik ürünlerinde yüksek düzeyde ihracat gerçekleştirmektedir. Türkiye il Ukrayna arasındaki ticaret hacminin önümüzdeki 3 yılda, 5 milyar USD'i aşması hedeflenmektedir.
Ukrayna; Türkiye'ye 2018 yılında 1,5 Milyon turist göndererek en büyük destinasyonu olarak ülkemizi sçmiştir Türkiye'den Ukrayna'ya aynı yıl içinde 270 bin turist ulaşmıştır
TURKEY EXPO Genel Ticaret Fuarlarımızın 4.ayağı Ukrayna’da 26 – 28 Nisan 2019 tarihinde Kiev’de Şehir Merkezinde Ukrainian House / Exhibitions Center’da gerçekleştirilecektir. Ocak ayı içerisinde Ukrayna Devlet Başkanı ile birlikte Türkiye’yi ziyaret eden Ukrayna Başbakanı, ziyaretlerinde “Serbest Ticaret Anlaşması” görüşmelerinde sona gelindiğini aktarmışlardı. Ukrayna Başbakanı Türkiye ile anlaşmanın bir an önce imzalanması için talimatlarını geçtiklerini ilettiler. Burdan yola çıkarak 2018’de %10 ihracat büyümesi, 3.82 Milyar USD Dış Ticaret Hacmi, 1.32 Milyar USD İhracat rakamlarına sahiptir. Türkiye ile Ukrayna arasındaki ticaret hacmi önümüzdeki 3 yılda 5 milyar USD’yi aşması hedeflenmektedir. İçinde bulunduğumuz konjonktürde Ukrayna hergün artmakta olan Siyasi ve Ticari bir pazardır.
Turkey Expo Ukrayna 2019 Program

SEYAHAT PROGRAMI

Fuar Talep Formu

Lütfen bekleyin...