Fuar'ın Başlamasına

00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


Kaldı!

Fuar Bilgisi

Fuar Tarihi: 8-14 Haziran 2023
Fuar Alanı: Fira de Barcelona
Düzenlendiği İlk Yıl: 1951
Düzenlenme Periyodu: Her dört yıda birl
Dönem: Haziran
Sektör: Tekstil
Ürün Grupları: El yapımı elyaf üretimi, iplik, yardımcı makine ve aksesuarlar, Sarma, tekstüre, yardımcı makine ve aksesuarları Makine, Nonwoven ve keçe, yardımcı makine ve aksesuarları web oluşumu, bağ ve terbiye için makineler,hazırlık makineleri, dokuma, tufting makine, yardımcı makine ve aksesuarları Dokuma, Örgü ve çorap makineleri, yardımcı makine ve aksesuarlar, Nakış makineleri, yardımcı makine ve aksesuarlar, Örgü makineleri ve aksesuarları, yıkama, ağartma, boyama, kurutma, terbiye, kesme, yuvarlama ve katlama makineleri, yardımcı makine ve aksesuarlar, baskı makineleri, dijital baskı makineleri, yardımcı makine ve aksesuarlar, konfeksiyon makineleri, diğer tekstil işleme makineleri, yardımcı makine ve aksesuarlar, laboratuar testleri ve ölçüm ekipmanları ve aksesuarları, ulaştırma, taşıma, lojistik, depolama ve paketleme ekipman ve aksesuarları, ITMA 2023 Geri dönüşüm, atık azaltımı ve kirlilik önleme ve aksesuarları için donatım, Tasarımı, veri izleme, işleme ve entegre üretim için yazılım, Tekstil endüstrisi için Renklendiriciler ve kimyasal yardımcılar, ITMA 2023Ekipman ve ürünler makine ve tesis işlemlerini sağlamak, ITMA 2023Tekstil endüstrisi için hizmetler, Araştırma ve eğitim kurumları, Doğal lifler, sentetik elyaf, teknik lifler, doğal iplikler, sentetik iplikler, teknik iplikler ve geri dönüşümlü lifler ve iplikler,
Açılış-Kapanış Saatleri: 10:00 – 18:00

ITMA 2023 Barcelona

ITMA 2023, tekstil ve konfeksiyon sektörü üyeleri tarafından kaçırılmaması gereken bir fuar. Her baskı, anahtar üreticilerinin günümüzün zorluklarının çoğunu karşılamasına yardımcı olan çok çeşitli teknolojiler, makineler, ekipman ve çözümlere sahiptir. Buna ek olarak, yenilikçi ve trend gösteren vitrin, endüstrinin daha iyi bir gelecek için yeniden icat edilmesine yardımcı oluyor.

Markalarımız, yeniliklerimiz ve Ar-Ge ile yetkinlikleri geliştirerek üreticilerimiz daha rekabetçi olabilir. Ürünlerini farklılaştırmak için teknolojik ve yaratıcı inovasyonu birleştirerek pazarlarını genişletebilirler. Bu nedenle, sürekli olarak yeni teknolojileri değerlendirmek ve yatırım yapmak için ITMA 2023 çok önemli bir fuar. İspanya'da düzenlenecek ITMA 2023, tekstil ve konfeksiyon teknolojilerinden elyaf, iplik ve kumaşlara kadar entegre çözümler üretebilmek için mükemmel bir platform olacak.

ITMA 2023, dünyanın dört bir yanından önde gelen tekstil makineleri üreticilerinin en son teknolojisini sunduğu için dünyanın en önemli tekstil makineleri fuarıdır. Leasing ve finansman alt sektörünü ITMA 2023'de vurgulamak, alıcılara en son teknolojiye yatırım yapmaya karar verdiklerinde yerinde tavsiyeler alabilecekleri için iyi bir fuar.

Fuar Talep Formu

Lütfen bekleyin...

ITMA 2023, endüstrinin her dört yılda bir yeni fikirleri, etkili çözümleri ve iş büyümesi için işbirlikçi ortaklıkları keşfetmek üzere bir araya geldiği, tekstil ve hazır giyim teknolojileri platformudur. ITMA Servisleri tarafından organize edilen ITMA 2023, 8 – 14 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Barselona’da Fira De Barcelona, ​​Gran Via’da düzenlenecek.

ITMA tekstil ve konfeksiyon sektörü üyeleri tarafından kaçırılmaması gereken bir fuar. Üreticilerin günümüzün zorluklarının çoğunu karşılamasına yardımcı olan çok çeşitli teknolojiler, makineler, ekipman ve çözümlere sahip. Ayrıca yenilikçi ve trend gösteren vitrin, endüstrinin daha iyi bir gelecek için yeniden icat edilmesine yardımcı oluyor.

Marka ve yenilikleri Ar-Ge geliştirerek üreticiler daha rekabetçi olabilir. Ürünlerini farklılaştırmak için teknolojik ve yaratıcı inovasyonu birleştirerek pazarlarını genişletebilirler. Bu nedenle, sürekli olarak yeni teknolojileri değerlendirmek ve yatırım yapmak için çok önemli bir fuar. İspanya’da düzenlenecek Tekstil ve konfeksiyon teknolojilerinden elyaf, iplik ve kumaşlara kadar entegre çözümler üretebilmek için mükemmel bir platform olacak.

ITMA 2023’de çok sayıda heyecan verici bilgi ve iletişim etkinliği düzenlenecektir. Etkinliklerin bir kısmı, ITMA tarafından önde gelen endüstri kuruluşlarıyla ortaklaşa düzenlenecektir. ITMA 2023’de dört gözle beklenen etkinliklere bu linkten ulaşabilirsiniz.

ITMA 2023, dünyanın dört bir yanından önde gelen tekstil makineleri üreticilerinin en son teknolojisini sunduğu için dünyanın en önemli tekstil makineleri fuarıdır. Alıcılara en son teknolojiye yatırım yapmaya karar verdiklerinde yerinde tavsiyeler alabilecekleri için iyi bir fuar.Diğer fuarlarımız hakkında bilgi almak için fuarlar sayfamıza göz atabilirsiniz.