Sial Paris 2024

Fuar'ın Başlamasına

00

days


00

hours


00

minutes


00

seconds


Kaldı!

Fuar Bilgisi

Fuar Tarihi: 19-23 Ekim 2024
Fuar Alanı: Paris-Nord Villepinte/VIPARIS
Düzenlendiği İlk Yıl: 1964
Düzenlenme Periyodu: Her iki yılda bir
Dönem: Ekim
Sektör: Gıda
Ürün Grupları: İçecekler, Süt ürünler, Gıda, Şeker ürünleri
Açılış-Kapanış Saatleri: 09:00 – 18:00


Sial Paris 2024

Dünyanın bir çok ülkesinden 150 bine yakın ziyaretçisi ve 6 bine yakın katılımcısı ile dünyanın en büyük uluslararası gıda fuarlarından biri olan Sial Paris Fuarı bu sene de 19-23 Ekim 2024 tarihleri arasında kapılarını açacaktır. Her İki yılda bir düzenlenen Sial Paris fuarı gıda sektörüne  yeni pazarlar sunmakla birlikte sektörle ilgili yenilikleri ve son teknolojiyi de sunmaktadır. Katılım ve ziyaretin yüksek olduğu Sial Paris fuarında Türkiye sektörün başta gelen firmaları, gelişmekte olan birçok firma ve ticaret odaları 2012 yılında toplamda 9.000 m2′ lik alanda 256 firma ile Sial Paris’e katılım göstererek, milli katılım sıralamasında 3. ülke olma ünvanına sahip olmuştur. Sial Paris fuarında Türkiye’nin dışında güçlü katılım gösteren ülkeler arasında İspanya,Yunanistan ve Çin bulunmakta.2022 yılında, SIAL Paris, bugünün gıda sektörüne yeniden girdi ve her şeyden önce, yarını icat etti.2024'de SIAL Paris, dünya gıda endüstrisi için hiç olmadığı kadar büyük bir ilham kaynağı olacak. 109'u aşkın ülkeden 7,020 şirket ürünlerini perakende ve gıda hizmetleri profesyonellerine sunacak. Malzemeden ekipmana ve son ürüne kadar her türlü gıda ürünü, 21 sergi sektörünün her yerinde sergilenecek. Fikir mi arıyorsunuz? SIAL Innovation, bir kez daha yenilikçi gıda ürünlerindeki spotları bir kez daha öne çıkaracak. Hala daha fazlasını mı arıyorsunuz? SIAL TV ve In-Food Center konferanslarına katılın ve Dünya Turu'nun perakende ve tüketici trendlerine yönelik çalışmaları keşfedin. Yeni pazarları keşfetmek, dünyadaki tarım-gıda oyuncularıyla görüş alışverişinde bulunmak ve trendlere ve yeniliklere bağlı kalmak için SIAL Paris'e katılın. Siz de bu muhteşem fuarda yenilik ve fırsatları kaçırmamak için geç kalmadan Venia Travel’da yerinizi ayrıtın.

Paket Program Fiyatları

Talepleriniz İçin Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurabilirsiniz...

Fuar Talep Formu

Lütfen bekleyin...
Sial Paris 2024

Sial Paris 2024-Dünyanın bir çok ülkesinden 150 bine yakın ziyaretçisi ve 6 bine yakın katılımcısı ile dünyanın en büyük uluslararası gıda fuarlarından biri olan Sial Paris Fuarı bu sene de 19-23 Ekim 2024 tarihleri arasında kapılarını açacaktır. Her İki yılda bir düzenlenen Sial Paris fuarı gıda sektörüne  yeni pazarlar sunmakla birlikte sektörle ilgili yenilikleri ve son teknolojiyi de sunmaktadır. Katılım ve ziyaretin yüksek olduğu Sial Paris fuarında Türkiye sektörün başta gelen firmaları, gelişmekte olan birçok firma ve ticaret odaları 2012 yılında toplamda 9.000 m2′ lik alanda 256 firma ile Sial Paris’e katılım göstererek, milli katılım sıralamasında 3. ülke olma ünvanına sahip olmuştur. Sial Paris fuarında Türkiye’nin dışında güçlü katılım gösteren ülkeler arasında İspanya,Yunanistan ve Çin bulunmakta. 2016 yılında, SIAL Paris, bugünün gıda sektörüne yeniden girdi ve her şeyden önce, yarını icat etti.2018’de SIAL Paris, dünya gıda endüstrisi için hiç olmadığı kadar büyük bir ilham kaynağı olacak.
109’u aşkın ülkeden 7,020 şirket ürünlerini perakende ve gıda hizmetleri profesyonellerine sunacak.
Malzemeden ekipmana ve son ürüne kadar her türlü gıda ürünü, 21 sergi sektörünün her yerinde sergilenecek.
Fikir mi arıyorsunuz? SIAL Innovation, bir kez daha yenilikçi gıda ürünlerindeki spotları bir kez daha öne çıkaracak.
Hala daha fazlasını mı arıyorsunuz? SIAL TV ve In-Food Center konferanslarına katılın ve Dünya Turu’nun perakende ve tüketici trendlerine yönelik çalışmaları keşfedin.
Yeni pazarları keşfetmek, dünyadaki tarım-gıda oyuncularıyla görüş alışverişinde bulunmak ve trendlere ve yeniliklere bağlı kalmak için SIAL Paris’e katılın. Siz de bu muhteşem fuarda yenilik ve fırsatları kaçırmamak için geç kalmadan Venia Travel’da yerinizi ayrıtın.